Forum klanu Street Warriors Team

"Groźni, nieśmiertelni uliczni wojownicy"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-04-27 23:44:51

haime

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 5
Punktów :   

Haime

Witam wszystkich.
Na początek chciałbym podziękować wam za miesiące wspólnej gry. Zwijam interes z 1.4.2 ze względu na małą ilość serwerów, także na parę osób z którymi kontakt (lekko mówiąc) nie jest dla mnie przyjemny, oraz ze względu na bugi. Mam stałe IP, nie raz zdarza się, że serwer wyrzuca za zbyt dużą skuteczność lub trafienie w przeciwnika nożem przelatującym wąsko między przeszkodami. Nie mogę więc zalogować się na selfkill i jeszcze jeden serwer. Od ponad miesiąca gram na 1.5 i szczerze, nie jest tak tragicznie jak mówią. Chociaż fakt, atmosfera na 1.4.2 jest lepsza. Jeżeli nie macie nic przeciwko zostawiłem sobie w nicku na 1.5 SWT. Chociaż i tam grać będę obecnie bardzo rzadko bo w przyszłym roku zdaję maturę co wiąże się z koniecznością spędzania godzin nad zeszytami. Ponadto znalazłem sobie dwa inne hobby którym poświęcam praktycznie każdą wolną chwilę a do tego zostaje kilka innych spraw których też nie można zaniedbywać
Nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda na to forum lub do gry. Nie miałem przyjemności rozmowy z nikim z was od dłuższego czasu. Jeżeli jednak wciąż żyjecie, to jeszcze raz dziękuję za wspólny czas i pozdrawiam wszystkich. Nie ukrywam, że będzie mi brakowało denerwowania Eweliny i obrywania od Szakala ^^ W razie gdybyście zorganizowali jakiś serwer i turniej, piszcie do mnie na gg. Chętnie wpadnę. :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scoigi2klan.pun.pl www.dod-wow.pun.pl www.psywojny.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl